کفش کار ایمنی پاتن دارای رویه ای از جنس فولاد سبک

هنگامی که به کفش برای کارگاه های صنعتی و ساختمانی فکر می کنید، اولین چیزی که به ذهن می رسد کفش های سنگین مانند کفش کار ایمنی پاتن و چکمه های ساخت Goodyear Welted هستند و این کفشها برای محافظت از پا در برابر خطرات طراحی شده‌اند و تجهیزات حفاظت فردی ضروری (PPE) در این محل‌های کار هستند.

هنگام انتخاب کفشی که به ایمن‌تر کردن محل کار کمک می‌کند، چند فاکتور را باید در نظر داشت و علاوه بر بادوام بودن، کفش های ایمنی می توانند کشش اضافی، پشتیبانی از قوس، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در برابر لغزش، جذب ضربه و مقاومت در برابر آب را نیز ارائه دهند و به منظور یافتن محافظ صحیح پا برای محل کار، باید ارزیابی خطر برای شناسایی انواع خطرات ناشی از محل کار خاص انجام شود.

آسپیدا هرگز نباید اهمیت کفش ایمنی در محل کار را نادیده بگیرد و این به اندازه داشتن عینک یا دستکش مهم است و در اینجا به برخی از دلایل آن اشاره می کنیم.

کفش کار ایمنی پاتن

1. محافظت در برابر سقوط سنگین / اشیاء پرنده
در محیطی که کارگران مواد سنگین حمل می‌کنند یا با ماشین‌آلات سنگین و/یا وسایل نقلیه کار می‌کنند، کفش‌های ایمنی محافظ با کفشهای پنجه فولادی می‌توانند از صدمات وارده به پاها ناشی از سقوط/پرواز اجسام سنگین جلوگیری کنند و یک جفت کفش پنجه فولادی خوب می تواند کارمند شما را از آسیب رها کند و دلارهای گرانبهای شرکت شما را برای درمان هر گونه آسیب جدی پس انداز کند.

2. محافظت در برابر سوراخ / نفوذ شی تیز
شرایطی وجود دارد که کارگران باید با اجسام نوک تیز روی زمین کار کنند و این اشیاء اغلب در مسیر خود قرار می گیرند و در این شرایط، یک کفش ساخته شده با زیره های ضخیم سنگین و مواد ضد نفوذ ضخیم تر (Kevlar 1100N) بهترین محافظت را ارائه می دهد و این کار از کف پا و اطراف آن در برابر سوراخ شدن یا نفوذ اشیاء تیز محافظت می کند.
محافظت در برابر اشیاء شارپ | کفش ایمنی آسپیدا
3. محافظت در برابر خطرات برش
ماشین‌های تیز که برای برش یا برش با قطعات متحرک (اره‌های برقی) استفاده می‌شوند، می‌توانند برای کارگران خطر برش داشته باشند و در این مورد، کفشهای چوبی طراحی شده با مواد مقاوم در برابر برش، از کارگرانی که اره‌های برقی را کار می‌کنند محافظت می‌کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.