کاشی های چینی

کاشی های چینی می توانند جلوه ای شیک به هر اتاقی ببخشند. آنها به دلیل تطبیق پذیری خود بسیار ارزشمند هستند و می توان از آنها برای تزئین کف و دیوار استفاده کرد. با این حال، کاشی‌های کف چینی معمولاً ضخیم‌تر، سنگین‌تر و سخت‌تر از کاشی‌های دیوار هستند. علاوه بر این، کاشی‌های کف چینی را می‌توان هم در داخل و هم در فضای باز استفاده کرد و معمولاً در فضای باز در نزدیکی استخرها و پاسیوها یافت می‌شوند.

چرا کاشی های چینی بر سرامیک ترجیح داده می شود؟

کاشی های چینی از کاشی های سرامیکی قوی تر و سخت تر هستند. این نتیجه فرآیندی است که شامل فشار دادن و پختن مواد خام برای ایجاد کاشی هایی است که جذب آب کمتری دارند. در نتیجه کاشی های چینی برای هر کاربردی مناسب هستند.

کاشی چینی بدون لعاب

کاشی‌های چینی بدون لعاب توسط خاک رس پودری رنگدانه‌ای خشک تولید می‌شوند که به داخل قالب تزریق می‌شود و سپس فشرده و پخته می‌شود. این نوع تولید کاشی های چینی را ایجاد می کند که هر کاشی دارای الگوی متفاوتی است. چینی بدون لعاب معمولاً نیازی به درمان بیشتری ندارد و ممکن است در واقع نیازی به آب بندی نباشد.

کاشی چیست؟ 7 مورد از مزایای کاشی - کاشی پانچ چیست ؟

روکش ساختاری را می توان با فشار دادن پودر در قالب طرح دار تولید کرد. سپس کاشی چسبی بافت قالب را به خود می گیرد. این نوع کاشی خارجی بسیار سخت پوشیده است و برای کاربردهای خانگی و تجاری ایده آل است. به طور معمول، هیچ آب بندی مورد نیاز نیست.

کاشی چینی لعابدار

کاشی های چینی لعاب دار به صورت براق، مات یا نیمه صیقل خورده در دسترس هستند. کاشی‌های لعاب‌دار را می‌توان به روش‌های مختلفی ایجاد کرد و لعاب‌ها می‌توانند رنگ ثابت یا طرحی با پوشش براق یا مات داشته باشند. پس از لعاب کاری کاشی چینی، نیازی به درمان یا آب بندی بیشتر ندارد.

کاشی های چینی چاپ دیجیتال

چینی با چاپ دیجیتال یکی دیگر از انواع چینی لعابدار است. این جدیدترین روش تولید کاشی است که امکان عکسبرداری از مواد طبیعی و چاپ دیجیتالی روی کاشی را برای ایجاد تصاویری طبیعی فراهم می کند. این کاشی ها نیازی به آب بندی ندارند.

کاشی های چینی تمام بدنه، دو بار و بدنه رنگی

کاشی های پرسلانی بدنه، دو بار و بدنه رنگی نوعی کاشی هستند که رنگ و طرح کاشی در تمام طول بیسکویت با یک رنگ از سطح تا پایه کاشی می گذرد. کاشی های دو بار با فشرده سازی دو لایه خاک رس به یکدیگر ساخته می شوند. این کاشی ها برای مناطق پر رفت و آمد عالی هستند که برای چسباندن آن می توانید از چسب کاشی ساروج استفاده نمایید.

استخدام کاشیکار

زیرسازی کاشی استخر

مراقبت و نگهداری کاشی چینی

به طور کلی مراقبت از کاشی های چینی به نوع کاشی و سنگ ایرانی بستگی دارد. با این حال، تمیز کردن اولیه کاشی های شما باید به طور کامل انجام شود تا هر گونه باقیمانده نامرئی، مانند مه دوغاب، یا باقی مانده موم از بین برود.

تمیز کردن و نگهداری منظم را می توان با استفاده از محلول تمیز کننده با آب گرم و یک دستشویی به راحتی انجام داد. سفید کننده ها، مواد شیمیایی خشن، پشم فولادی و برس های سیمی ساینده هستند و نباید استفاده شوند. شما فقط باید از محصولات تمیز کننده ای استفاده کنید که برای نوع خاصی از کاشی که خریداری کرده اید توصیه شده است.

اگر چیزی روی زمین ریختید، حتماً فوراً آن را تمیز کنید تا از لکه دوغاب جلوگیری شود. همچنین برای جلوگیری از آسیب دیدن کاشی های خود، باید از محافظ های کف روی پایه های مبلمان خود استفاده کنید.

تغییرات کاشی چینی پس از نصب

درک این نکته مهم است که ظاهر کاشی های چینی پس از نصب به دلیل انعکاس و نور طبیعی متفاوت می تواند تغییر کند. به عنوان مثال، براقیت بالای کاشی های چینی گاهی اوقات به یک آینه تشبیه می شود، تولید کاشی های کاملاً بی عیب و نقص برای سازندگان عملاً غیرممکن است.

قبل از نصب کاشی های چینی، باید کاشی ها را قبل از چسباندن با چسب، با چیدن کاشی ها بررسی کنید. کاشی ها باید کاملا تمیز باشند و در ساعات مختلف روز از زوایای مختلف به آن ها نگاه کنید تا تغییرات ظاهری مشاهده شود. کاشی جانسون خدمات کاشی کاری سفارشی حرفه ای را با بهترین قیمت به مشتریان مسکونی و تجاری ارائه می دهد که ایت تغییرات با عث رونق صادرات سنگ و کاشی شده است.

کاشی کاری،کاشیکار،کاشی کار، سرامیک در تهرانپارس | آدرس، تلفن، امتیاز و ... | بهترینو

کاشی طرح آجر سفید

لبه های کاشی چینی

کاشی های چینی در دو سبک لبه متفاوت هستند. کاشی های اصلاح شده دارای لبه های برش مستقیم هستند. این کاشی ها توسط دستگاهی برش داده می شوند که دارای تیغه الماس آبدار است. این تضمین می کند که هر کاشی اندازه ثابتی دارد. لبه های مستقیم باعث ایجاد فاصله اتصالات دوغاب تنگ تر می شود.

کاشی های لبه فشرده دارای لبه های گردتر و نرم تر از کاشی های اصلاح شده هستند. به این دلیل است که این کاشی ها به صورت مکانیکی برش داده نمی شوند. در عوض مواد خام را فشار می دهند تا در قالب قرار گیرد و پخته می شود.

آب بندی کاشی چینی

اکثر محصولات جانسون تایل از پیش مهر و موم شده اند. در نتیجه، آب بندی ممکن است فقط برای خطوط تولید کاشی انتخابی مورد نیاز باشد. به طور کلی، فقط پرسلن تمام بدنه به دلیل فرآیند برش نیاز به آب بندی دارد که باعث ایجاد منافذ ریز مینیاتوری در این کاشی ها می شود اگر کاشی های پرسلانی تمام بدن شما از قبل آب بندی نشده اند، باید مطمئن شوید که آب بندی قبل از فرآیند تزریق انجام می شود. در موارد خاص، یک متخصص ممکن است به شما توصیه کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.