مقاومت پیراهن مردانه تترون بروجرد در برابر آتش

پیراهن رسمی که به عنوان پیراهن لباس شناخته می شود را می توان با یقه سفت، پارچه براق، دم بلند و سرآستین های تک یا دوتایی آن تشخیص داد و اگرچه پیراهن مردانه تترون بروجرد موجود است، اما محبوب ترین سبک ها در رنگ های محافظه کارانه مانند سفید، آبی یا صورتی هستند.

پیراهن رسمی که پوشیده می شود، برای مناسبت هایی مانند عروسی یا رویدادهای تجاری مناسب است، اما همیشه اینطور نبود و در بیشتر قرن نوزدهم، این تی شرت بسیار شبیه تی شرت امروزی عمل می کرد – عرق را از لباس های بیرونی دور نگه می داشت و از بدن در برابر مواد درشت لباس بیرونی محافظت می کرد و در حقیقت، در دهه 1940، افشای پیراهن لباس در جامعه مودبانه نامناسب تلقی می شد.

پیراهن کژوال چیست؟
پیراهن‌های غیررسمی دارای یقه‌های سفت کمتری هستند – مانند دکمه‌های پایین و آنها از پارچه های مشابه ساخته شده اند، با این حال آنها معمولا در طیف گسترده ای از بافت ها و بافت ها مانند آکسفورد یا چمبری هستند و در حالی که پیراهن‌های رسمی معمولاً کاملاً متناسب هستند و دم‌های بلندی دارند، پیراهن‌های غیررسمی کوتاه‌تر و برش‌تر هستند تا کمی فضای بیشتری به آنها بدهند و این به این دلیل است که برخلاف پیراهن‌های رسمی، معمولاً آن‌ها را باز گذاشته و راحت‌تر می‌پوشند.

انواع پیراهن های رسمی
انواع مختلفی از پیراهن های رسمی برای انتخاب وجود دارد – که برخی از آنها کمی رسمی تر از بقیه هستند و برای رویدادهای کراوات مشکی، پیراهن‌های تاکسیدو وجود دارد، در حالی که برای مناسبت‌های کمتر شیک، طرح‌های کلاسیک مانند پیراهن بریده شده یا یقه پین دارید.

پیراهن مردانه تترون بروجرد

انواع پیراهن های راحتی
پیراهن‌های گاه به گاه مردانه نیز در سبک‌های متنوعی عرضه می‌شوند و پیراهن‌های کتان سبک وزن، پیراهن‌های مجلسی، پیراهن‌های یقه‌بزرگ، و آکسفورد دکمه‌دار همیشه وجود دارد و نوع پیراهنی که انتخاب می کنید به مکان و زمانی که قصد پوشیدن آن را دارید بستگی دارد.

چه زمانی پیراهن رسمی بپوشیم
پیراهن رسمی یک آیتم کلیدی در کمد لباس هر آقایی است، به خصوص اگر می خواهید باهوش به نظر برسید و پیشنهاد می کنیم لباس خود را در عروسی ها، مصاحبه ها، مهمانی های رسمی و جلسات مهم بپوشید و از طرف دیگر، می‌توانید آن را در آخر هفته بپوشید چه در یک مهمانی فانتزی شرکت می‌کنید یا به سادگی می‌خواهید ظاهری غیررسمی و هوشمندانه داشته باشید.

چه زمانی یک پیراهن معمولی بپوشیم
وقتی مناسبت به چیزی هوشمندانه نیاز دارد اما نه بیش از حد، می خواهید پیراهن های غیر رسمی بپوشید و این می تواند برای ناهار در رستوران مورد علاقه شما یا در آخر هفته هنگام بازدید از خانواده شوهر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.