عرضه سرامیک دیجیتالی با قیمت پایین

سرامیک دیجیتالی با پیشرفت و توسعه علم طراحی و چاپ به وجود آمده که امروزه شرکت های تولید سرامیک سعی بر این دارند که با عرضه سرامیک دیجیتالی با قیمت پایین به رقابت در بازار بپردازند.

عرضه سرامیک دیجیتالی

سرامیک دیجیتال

نسل جدید کاشی و سرامیک باطرح ها ونقش های مختلف به بازار عرضه میگردد که سرامیک های دیجیتال نامیده میشوند.و در ایران دارای طرفداران زیادی می باشند.طرح و نقش سرامیک های دیجیتال باعث شده که طرفداران زیادی پیداکنند و از این رو باعث رونق فروش دربازارهای تجاری و صنعتی شده است و پیرو همین امر صنعت تولیدی کاشی و سرامیک رشد قابل قبول و چشم گیری داشته است علاقه مندان به خرید این نوع سرامیک ها که اغلب در بهبود دیزاین سازه ها استفاده میشوند میتوانند بااندکی جست و جو دراینترنت و یا بازار محصول مورد نظر خود را بیابند و خریداری نمایند.

عرضه سرامیک دیجیتالی

تکنولوژی چاپ سرامیک

امروزه باپیشرفت علم شاهد ارتقای سطح کیفی دستگاه های صنعتی نیز هستیم که دستگاه های چاپ دیجیتال سرامیک یکی ازاین دستگاه هاست.اولین دستگاه چاپ سرامیک در سال ۲۰۰۰میلادی ارائه شد و درحال حاضر کشورهای ایتالیا،اسپانیا،آلمان،چین ازجمله کشورهایی هستند که این دستگاه هارا روانه ی بازار می کنند.

از دستگاه های چاپ دیجیتال برای سطوحی که امکان چاپ با روش معمولی روی آن ممکن نیست استفاده میشود همچنین جهت زیبا تر جلوه دادن سطوح.

عرضه سرامیک دیجیتالی

مزایای چاپ دیجیتال

از مزایای چاپ دیجیتال روی کاشی میتوان به طراحی قابل قبول و حرفه ای،تنوع رنگ بهتر، رنگ بندی بیشتر، نمایش بهتر طرح روی سرامیک، کیفیت بالا تر تصویر مندرج بر سرامیک و چندین و چند ویژگی دیگر اشاره کرد.

این نوع چاپ ضمن صرف زمان کمتر نسبت به روش های سنتی از نظر هزینه و نیروی کار نیز مقرون به صرفه تر است.

انواع روش های چاپ دیجیتال

  • روش حرارتی
  • روش الکتروفتوگرافی
  • روش نوری
  • روش چاپ تصویر مستقیم
  • تجهیزات دستگاه چاپ دیجیتال
  • سیستم گردش رنگ دستگاه
  • سیستم فیلتراسیون
  • تجهیزات الکترونیکی و نرم افزاری

عرضه سرامیک دیجیتالی

مراکز عرضه سرامیک دیجیتالی

عرضه سرامیک دیجیتالی در سراسر کشور صورت میگیرد و تمام علاقه مندان جهت خرید می توانند با ورود به مرکز عرضه سرامیک دیجیتال با قیمت پایین مراجعه کنند تا هم از سرامیک های خوب و با کیفیتی استفاده کنند و هم قیمت پایین تری برای این نوع محصولات بپردازند.

بازار خوب این محصول و توجه مشتریان به این نوع سرامیک باعث شد تا هرچه بیشتر فروشندگان به اختصاص بخشی از فروشگاهشان به این محصولات بپردازند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.